Hakkımızda

Yeraz Gold & Silver

Yeraz Gold; Kuyumculuk sektöründe çeyrek asıra yaklaşan deneyimi,  vizyonu, yenilikçi tasarım anlayışı ve üretimdeki hassasiyeti ile kendi farkını yaratan bir marka olmuştur.

Tarihten  gelen ve Mücevherat üretiminin temelini oluşturan  “ustalığın eşsiz değeri” ile modern çağdaki günümüzün yenilikçi taleplerini, en dorğu şekilde algılayıp hayata geçirmektedir.Tüm düyada rekabetin yoğun olduğu ve başarının güçlü temellere ihtiyaç duyduğu mücevherat sektöründe; farklı çizgisi, yarattığı vizyon ve yenilikçi anlayışı ile Yeraz Gold, sektörün geleceğindeki öncü konumunu korumayı bir ilke haline getirmiştir.

Tarihçemiz

Kurucumuz Tony DEMİRCİ; 1993 yılında Mari Jewellery' i hayata geçirerek sektördeki faaliyetine başlamıştır.Yakaladığı başarılı çizgiyi ve deneyimlerini Yeraz Gold&Silver markasını yaratarak bir üst seviyeye taşımıştır.

Yeraz Gold&Silver; gerek altın ve gümüş üretimi gerek ise hafif ve gösterişli ürün grupları ile sektörde kendine özel bir yer edinmiştir.

Tasarımdan üretime entegre yapısı,genç ve dinamik kadrosu ve sektördeki en yenilikçi teknolojileri takip ederek; siz değerli müşterilerine daima kusursuz tercihler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Geleneklerimizin temelini oluşturan “ustalığa saygı ve emeğin takdiri” ilkesine sadık kalmak.

Çeyrek asırlık deneyimlerimizi, modern çağın algısı ile harmanlamak.

Tasarımın, bir mücevherin oluşumundaki “temel taşı” olduğunun farkında olmayı sürdürmek.

Üretim aşamasındaki hassasiyetlerimizden asla taviz vermemek.

Bayilerimizin ve satış ortaklarımızın, günümüz piyasa talepleri doğrultusundaki yenilikçi önerilerini dikkate almak ve uygulamak.

"En büyük başarı ; memnun bir müşteridir" ilkemizden hiçbir şartta vazgeçmemek.